+38 050 153 4 333
+38 093 153 4 333
+38 098 645 4 333
Carp Zander+38 050 153 4 333вул. Чернишевського 96Україна, Харків

Зимние приманки

Принади для зимової риболовлі

Відомо, що рибалка - це зовсім не сезонне хобі, це - унікальне і захоплююче захоплення, яким можна займатися в будь-який час року. Безумовно, кожна погода по-різному впливає на процес риболовлі, але з будь-якої метеоситуації можна отримати користь, завдяки якій рибалка буде вдалою як в літній спекотний день, так і в морозну пору. Якщо хто вважає, що в мороз і холоднечу рибалка буде менш результативною, яскравою і захоплюючою, ніж влітку, то відкиньте ці забобони, оскільки зимова риболовля по всім перерахованим параметрам нітрохи не поступається річної, а навпаки - навіть багато в чому її досягає успіху. Взимку ловля добре йде з льоду і з берега, за умови, що водойма не замерз. Для того щоб садок повнився здобиччю, рибалці-зимнику слід запастися зимовими рибальськими принадами, оскільки саме від них залежить, наскільки щедрим і багатим буде ваш улов.

Зимові приманки купите і в будь-яку холоднечу рибу ловите!

Сьогодні дуже популярний зимовий спінінг, і саме зимові приманки, ціна яких вас обрадує, допоможуть знайти самим відчайдушним і стійким спінінгістам на засніжених водоймах бажану перемогу над хижаком. Але які ж існують типи зимових приманок, цінової їх діапазон, властивості і особливості застосування, про це якраз поведемо мову далі. Основні типи приманок для зимової риболовлі це - балансири, зимові блешні, блешні. Балансири - це відносно нова приманка, яка ідеально підходить для підлідної ловлі. Їх часто використовують для лову великих хижаків, оскільки яскраве розфарбування, що нагадує маленьку рибку, здатна ввести в оману навіть хитру щуку. У верхній частині балансира розміщено кріплення, внизу - трійник, а по всьому тілу - одинарні гачки.

Де в Києві найвигідніше придбати зимові приманки?

Не менш ефективна ловля взимку і на блешні, причому, зимові блешні істотно різняться від літніх. Вони являють собою металеві пластини з подвійним або одинарним гачком, наглухо зафіксованим (блешні також можуть бути оснащені вільно підвішеним трійником). Відзначимо, що зимові блешні можуть мати досить велику конструкцію тіла, такі снасті відмінно підійдуть для лову тайменя і щуки, а приманки з більш дрібними і вузькими габаритами доцільно використовувати для лову окуня. На важкі зимові блешні добре ловиться судак. Третій вид зимових риболовецьких приманок - блешні. Це найпопулярніші і затребувані зимові приманки, придбати які в Києві можна в багатьох місцях, але найвдаліший варіант і за ціною, і за зручністю - це спеціалізований інтернет-магазин «Carpzander». На блешні чудово ловиться не тільки хижі, але всі види мирної риби. Ловля на блешні передбачає використання насадок, головна з яких - мотиль.

Найбільш зручний спосіб придбання зимових приманок в Україні

Блешні - ефективні приманки для зимового лову, але деякі рибалки навіть взимку воліють ловити на силікон, і це теж діє. Сьогодні в Україні можна придбати будь-яку зимову приманку. В інтернет-магазині «Carpzander» представлена найширша палітра різних зимових приманок, купивши які, ви гарантовано знайдете будь-якого хижака, який ловиться в зимову пору, будь то окунь, щука або навіть важковловимий судак.

0Корзина